BAŞKAN SİLPAGAR’IN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, şanlı tarihimizin köşe taşlarından birisi olan Büyük Zafer’in, Aziz Türk Milletinin vatanı üzerinde asla boyunduruğa izin vermeyeceğinin en büyük göstergesi olduğunu dile getirdi.

Başkan Silpagar, “Zaferle taçlanan bu büyük zafer, Dünya savaş tarihindeki emsalsiz zaferler arasında yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal’in Başkomutanlığında 26 Ağustos’ta başlayan ve dört gün süren göğüs göğüse çarpışmaların ardından Dumlupınar’da kesin bir zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz, milletimizin asla boyunduruk kabul etmeyeceğini yedi düvele gösterdiği en büyük zaferlerden biridir. Bu duygu ve düşüncelerle, İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Büyük Millet Meclisimizin kıymetli mensuplarını ve ordumuzun kahraman askerlerini rahmet ve minnetle yâd ediyor, Büyük Zafer’in 101. Yıldönümünü ve Zafer Bayramımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.