BAŞKAN TUTUK’UN ZABITA HAFTASI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Başkanı Mustafa Tutuk, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için büyük bir özveriyle görevlerini sürdüren başta Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz personelleri olmak üzere tüm Zabıta teşkilatımızın gününü kutlarım” diye sözlerine başlayan Başkan Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Zabıtalarımız, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Uygulama, denetim ve çalışmalarıyla zabıta birimimiz, kent yaşamının esenliği ve düzeni açısından çok önemli bir görev üstlenmektedir. Tüm bu görevleri yerine getirirken Belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız, aynı zamanda Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görür. Zabıtamız ayrıca vatandaşlarımız ve esnaflarımızın da, şehrin düzen ve intizamının sağlanmasında en önemli yardımcılarıdırlar.

4 Eylül 1826 tarihinde kurulan Zabıta teşkilatımızın bu yıl 197. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Belediyemiz Zabıta ekipleri başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini özverili bir şekilde sürdüren Zabıtalarımızın haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.