BAŞKAN VEKİLİ MUSTAFA TUTUK’UN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tutuk, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya gelişinin yıl dönümünü idrak ediyoruz. Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV), insanlığın yaşadığı en karanlık dönemde doğumuyla dünyayı şereflendirmiş, yeni ve mutlu çağın doğmasına vesile olmuştur. Allah’ın affına sığınarak, bağışlanma için fırsat sunan Mevlid Kandili, aynı zamanda insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek için de bir vesiledir.

Yüce Rabbimizin rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, şehrimiz, ülkemiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için de duada bulunarak, barış ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, huzur dolu bir dünya dileyelim. Bu kandil gecesinin ailemiz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.