BAŞKAN VEKİLİ TUTUK İSTANBUL CADDESİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Dinçer İlhan Belediye Meclis Salonu’nda İstanbul Caddesi esnafını kabul etti.

İstanbul Caddesi esnaflarının taleplerini ve isteklerini dinleyen, Yalova Belediyesi’nin hayata geçireceği projeleri esnaflarla sinevizyon ve broşürler eşliğinde aktaran Başkan Vekili Tutuk, cadde esnafından gelen şikâyetlerin ise en kısa sürede çözülmesi için çalışmalar başlatacaklarını söyledi.

Yalova’da her bireyin talep ve şikâyetlerinin kendileri için önem arz ettiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “İstanbul Caddesi esnafımızın kendilerine göre haklı istek ve talepleri mevcut. Bizler bu talep ve istekleri dinleyerek, sesli düşünerek ve karşılıklı istişareler yaparak ancak çözebiliriz. Ne istiyorlar? Ne verebiliriz? Ne Yapabiliriz? Esnafımızla görüştük ve ortak çözüm arayışına girdik. Yapacağımız projelerimizi esnafımıza sunduk ve aktardık. Esnafımızda kendi taleplerini ilettiler. Biz bunların hiç birini kulak arkası etmeyeceğiz ve İstanbul Caddesi için elimizden ne geliyorsa en iyisini yapacağız” dedi.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.