BAŞKAN VOLKAN YILMAZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

 

Subaşı Belediye Başkanı Volkan YILMAZ, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında; Bayramlar, ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği, sevinçlerin paylaşıldığı, kalplerin yumuşadığı, dost, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, öksüz, yetim ve yoksulların sevindirildiği, misafir ikramlarının çoğaldığı özel günlerdir. Kurban Bayramı da ismini kurban ibadetinden almıştır.  Kurban ibadeti,  bir yandan kişinin Allah’a yakınlaşmasını sağlarken, diğer yandan toplumda kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma bilincinin gelişmesine, sevgi ve dostluğun yaygınlaşmasına zemin hazırlar.

Bu nedenle; tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı yürekten kutluyor, kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü, Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.