BELEDİYE BAŞKANLARI YÜRÜYEN KÖŞK’TE BULUŞTU!

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Sağlıklı Yaşam Derneği, Yalova’nın önde gelen belediye başkanlarına unutulmaz bir kahvaltı programı düzenledi.

Yürüyen Köşk” adıyla anılan etkinlikte, başkanlar ve misafirler bir araya gelerek tanışma fırsatı buldu.

Dernek Başkanı Dursun Erdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda, sağlıklı yaşam ve toplumsal dayanışma vurgusu yapıldı. Dernek üyeleri, bilinçli ve kültürlü bireylerden oluşuyor ve ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmayı amaçlıyor. Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Yalova Belediye Başkan Vekili Hatice Yürek Korkutan, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Tutuğ, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ile Çınarçık Belediye Başkanı Avni Kurt gibi değerli başkanlar da etkinliğe katılarak destek verdiler.

Bu anlamlı buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yalova’nın sağlıklı ve dayanışma içinde bir geleceğe yürüdüğüne tanıklık ettik. Belediye başkanlarının bir yıl boyunca halkın gerçek ihtiyaçlarına duyarlı olmalarını ve yönetimlerini şeffaf bir şekilde yürütmelerini bekliyoruz. Yalova Sağlıklı Yaşam Derneği olarak, toplumun refahı için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.