ÇİFTLİKKÖY KARATECİLERİ BALIKESİR’DE FIRTINA ESTİRDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Balıkesir’de düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Karate Ligi’nde fırtına gibi esti. 7 ilden 20 kulübün katıldığı turnuvada zorlu mücadelelerden zaferle çıkmanın gururunu yaşadıklarını belirten Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, “Toplam 800 sporcunun yer aldığı turnuvadan 25 madalya ile ayrılarak yine farkımızı ortaya koyduk. Bunun sevincini yaşıyoruz. Turnuvada 6 birincilik, 7 ikincilik ve 12 üçüncülük elde ettik. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar ve Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a, bu başarıda emeği olan herkese, derece alan ve alamayan tüm sporculara teşekkür ediyorum” dedi.

Turnuvada Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı’ndan Ahmet Arda Duru, Kerem Aydın, Gökay Sökmen, Rahman Emirhan Özüdoğru, Muhammet Süheyp Aytar, Ceren Seven birincilik kürsüsüne çıkan isimler oldu. Mina Özdemir, Elif Rana Okta, Ayşe Pınar Tetik, Hilal Umurbek, Ravza Elif Şahin, İlayda Merve Şahin, Yiğit Yıldız ikincilik elde ederken, Yiğit Efe Özdemir, Ahmed Enes Durmuş, Ahmed Enes Durmuş, Ahmet Refik Çakır, Ufukcan Delihasan, Ulukan Sarıçiçek, Muhammet Ağır, Yıldıray Yıldırım, Müslüm Emir Sarıçiçek, Selinay Sökmen, Ayşe Duru Altın, Yağmur Karataş, Tuana Keklik ise Çiftlikköy’e üçüncülük kazandıran isimler oldu.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.