ÇİFTLİKKÖY TEMA G.O.P. İLKOKULUNDA SU VARLIKLARINI TANITTI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TEMA Vakfı Çiftlikköy İlçe Sorumlusu Necla Güner, Vakıf çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Güner TEMA saha faaliyet programları kapsamında geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa İlkokulu öğrencilerine Yavru TEMA eğitimi verdi.

Güner GOP ilkokulu 2-A ,2-B,2-C,2-E,2-F,2-G sınıflarına Su Varlıklarını tanıttı ve Suyun Önemi ve Suyumuzu korumak için neler yapmalıyız konularında öğrencilere sunum yaptı. Güner sunumunda “Doğayı herkes seviyor, artık doğayı sevenden çok, koruyan bireylere ihtiyaç olduğunu ve artık bugün yaptığımız doğrular sayesinde çocuklarımıza güzel bir dünya bırakabiliriz. Bugün yaptıklarımız geleceğin dünyasını şekillendireceğini unutmayalım” dedi.

Öğrenciler sunumu ilgiyle takip ederken, Necla Güner, Okul Müdürü Süleyman Şafak ve Müdür Yardımcısı Sedat Kar ve Fatih Koçoğlu’na destekleri ve ilgi alakaları için teşekkürler etti.

Necla Güner, GOP İlkokulu 2-A Sınıf öğretmeni Gökçe Sevik Kutrup, 2-B Neşe Arslan,2-C Şule Öztürk, 2-E Nilgün Ak, 2-F Nurcan Akyol, 2- G Derya Başer  Öğretmenlerin TEMA Vakfının Doğa Eğitim ve Yavru Tema programına katılım sağlayarak gönüllü olarak eğitim verdiklerini ifade derek bu duyarlılıklarından ötürü öğretmenlere de ayrıca teşekkür etti.

GOP ilkokulunda ayrıca TEMA Vakfının SIFIR ATIK projesinin de  3-B sınıfı öğretmeni Saniye Özcan tarafından uygulandığını ifade eden GÜNER, öğrencilere Sıfır Atık hakkında da eğitim verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.