ÇİFTLİKKÖY’DE MAHALLE İFTARLARI BAŞLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediyesi’nin her yıl Ramazan ayında organize ettiği mahalle iftarlarının bu yıl ilki Sahil Mahallesi’nde gerçekleşti. 3 bine yakın vatandaşın katıldığı ilçenin en büyük iftarı, Sahil Mahallesi’nin deniz kenarındaki Ziya Taşkent Caddesi’nde yapıldı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, her masayı Belediye Meclis Üyeleri ile birer birer dolaşarak iftar etkinliğinde katılan vatandaşları hayırlı iftarlar dilekleriyle selamladı.

İftar sonrasında yaptığı konuşmada Mübarek Ramazan ayının rahmet ve bereketiyle Çiftlikköy halkı ile bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Silpagar, “Onbir ayın sultanı Ramazan’da Çiftlikköy halkımız ile hem hal olmaya devam ediyoruz. Mahalle iftarlarımıza Sahil Mahallemiz ile başladık. Değerli halkımızın katılımıyla orucumuzu açtık. Rabbim bizi daima bir ve beraber eylesin inşallah” dedi. Çiftlikköy Belediyesi’nin 6 mahallesinde Ramazan dolayısıyla mahalle iftarları gerçekleştirileceğini söyleyen Başkan Silpagar, birlik, beraberlik, bolluk ve bereket ayı Ramazan’ı hep birlikte idrak ettiklerini dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.