ÇINARCIK’TA AYDİLGE COŞKUSU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çınarcık’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma  Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında son dönemin sevilen isimlerinden Aydilge sahne aldı. Genç sanatçı şarkılarıyla binlerce kişiyi coşturdu.

 

aydilge-Çınarcık-Konseri-web6

Son dönemde özellikle ‘Kiralık Aşk’ dizisi müzikleriyle adını duyuran Aydilge, şarkılarını Çınarcıklılar için söyledi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konseri Çınarcık’tan ve çevre bölgelerden gelen binlerce kişi takip etti. ‘Yangın Var’, ‘Sen Misin İlacım’, ‘Aşka Gel’ gibi sevilen şarkılarını yoğun bir kalabalığa seslendiren sevilen şarkıcı sempatik tavırlarıyla da beğeni topladı. Kalabalık grup Aydilge’nin şarkılarına da hep bir ağızdan eşlik etti.

 

aydilge-Çınarcık-Konseri-7-web6

Konseri Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’un yanı sıra CHP İl Başkanı Özcan Özel, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen de takip etti. Konserin sonunda Aydilge, Başkan Avni Kurt’u sahneye çağırarak izleyenlerle birlikte 10. Yıl Marşı’nı seslendirdi. Geçmiş yıllarda sıkça Çınarcık’ta bulunduğunu belirten Aydilge’ye Başkan Kurt, Türk bayrağı hediye etti.

 

aydilge-Çınarcık-Konseri-6-web6

Başkan Kurt, konserde yaptığı konuşmada, “Ülkemiz son dönemde zorlu süreçlerden geçiyor. Böyle bir dönemde gençlerin bayramını en güzel şekilde kutlamak istedik. Cumhuriyetin kalesi Çınarcık’a yakışır bir kutlama oldu. Uzun yıllardır yapamadığımız festivalimizi de bu yıl Temmuz ayında yapmayı planlıyoruz. Hedefimiz terk edilen değil tercih edilen bir Çınarcık yaratmak” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.