ÇOCUKLAR, SURVİVOR PARKURUNDA DOYASIYA EĞLENDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi, Hersek Sahili Plajında çocuklara yönelik “Survivor Parkuru” kurdu. Parkurdaki engellerden tek tek geçen çocuklar, hem kaslarını çalıştırdı hem de eğlendi.

Altınova Belediyesi, bu yıl 16’ıncısını düzenlediği Kültür Festivali kapsamında Hersek Sahili Plajında çocuklara yönelik “Survivor Parkuru” oluşturarak işin içine daha fazla eğlence ve rekabet katmıştır. Çocuklar bu özel parkurda hem keyifli vakit geçirmiştir hem de birbirleriyle dostça yarışmıştır. Altınova Belediyesi’nin öncelikle çocukların güvenliğini düşündüğü bu aktivite, festival alanına ekledikleri yeni bir heyecan kaynağı olmuştur.

Keyifli anlar

Altınova Belediyesi Hersek Sahili Plajında kurulan Survivor Parkurunda eğlenerek yarışan çocuklar renkli görüntülere sahne oldu. Sahile kurulan Survivor Parkurunda engellerden geçen çocuklar, zihin ve kas gelişimlerine katkı sağlayacak birçok hareketi yaparken, yarış heyecanını da doyasıya yaşadı. Çocukların keyifli yarışmalarını Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral da ailelerle birlikte yakından takip etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.