CUMHURBAŞAKANI SEÇİMLERİ ÇOŞKUYLA KUTLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Cumhurbaşkanı seçimi 2. turunda oy verme işleminin sona ermesi ve sandıkların büyük bir bölümünün açılmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen vatandaşlar, Yalova ve ilçelerinde sokaklara döküldü.

Cumhur İttifakı’nın, resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimini kazanmasından sonra, Cumhur İttifakı taraftarları 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda kutlama yapmak içi toplandı.

Seçim sonuçlarını kutlamak için meydanda toplanan kitleye, Yalova Cumhur İttifakı siyasileri konuşmalarını gerçekleştirdi. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Berber, Yalova Hüdapar İl Başkanı Serdar Özel,  Yalova Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan,  Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ak Parti Yalova Milletvekili adayı Erhan Dede ve AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan coşkulu kalabalığa seslendi.

Altınova’da coşkulu kutlama

Altınova ilçesinde de coşkulu kalabalık Erdoğan’ın seçim zaferini şarkılar, eşliğinde bayrak sallayarak kutluyor. İlçedeki kutlamalara Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer’in yanı sıra Cumhur İttifakı il başkanları da katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.