DEMİRYÜREK “KADIN GİRİŞİMCİLERE TÜM DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yerini ziyaret etti.

YTSO Başkanı Cemil Demiryürek ve Meclis Başkanı Muhammed Sarıoğlu bir süre önce açılışı gerçekleştirilen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yerini ziyaret ettiler.

Burada konuşan Demiryürek, “Kadın girişimcilere her zaman olduğu gibi elimizden gelen tüm desteği vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Yalova Belediyesi, YTSO ve Yalova Girişimci Kadınlar Derneği iş birliği ile kısa bir süre önce açılışı Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya tarafından yapılarak devreye giren Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yeri, kadın girişimcilere hizmet vermeye devam ediyor.

Bu çerçevede satış yerini YTSO Meclis Başkanı Muhammed Sarıoğlu ile birlikte ziyaret eden YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut tarafından karşılandı. Burada ürünlerini satışa sunan kadın girişimcilerle sohbet eden Demiryürek ve Sarıoğlu, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut’la da istişarelerde bulundular.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.