DEVA YALOVA ÇINARCIK İLÇE BAŞKANLIĞI 1.OLAĞAN KONGRESİ’Nİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA ) Çınarcık İlçe Başkanlığı’nın  1.Olağan İlçe Kongresi,  21 Kasım Cumartesi Günü ÇINARCIK ŞAMDAN KAFE’de saat 15:00’da gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimlerde ERSAVAŞ ALAYBEYOĞLU Çınarcık İlçe Başkanı olarak seçildi.

DEVA Yalova Çınarcık İlçe Başkanlığı’nın 1.Olağan Kongresine; Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, İlçe Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Kongre divan seçiminde Divan Başkanı olarak Zeynep Şimşek Gündeğer, katip üyeler olarak Zeynep Yıldız ve Gökhan Uğur Tüncer kabul edildi.

Kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Faaliyet ve mali raporları okundu, ibra edildi. Ardından İlçe Başkanı Ersavaş Alaybeyoğlu ve İl Başkanı Mehmet Demirhan konuşma yaptı.

Ersavaş Alaybeyoğlu konuşmasında : “24.08.2020 tarihinde il başkanımızın önerileri ve Genel Başkanımızın takdirleri ile Çınarcık ilçe başkanı olarak görevlendirildim. Bu göreve beni layık gören başta il başkanım olmak üzere hepinize teşekkürlerimi sunarım. Çınarcık ilçemizin kuruluşu aşamasında beni yalnız bırakmayan değerli yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yeni görev alan değerli yol arkadaşlarıma da aramıza hoş geldiniz diyorum. 10 asil ve 5 yedek üye ile oluşturduğumuz kurucu yönetim listemizle birlikte 36 Çınarcık ilçe delegesi oluşturduk ve sizlerin müsaadesi ile yola revan olmak istiyoruz. Bu anlamlı desteğiniz bizler için en büyük moral ve motivasyon kaynağıdır. Tüm haziruna saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım.

Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor her birinize saygılarımı sunuyorum. Sağ olun, var olun.” Dedi.

Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan konuşmasında: “Evet arkadaşlarım, kardeşlerim ülkenin geleceğinden endişe etmemek mümkün değil. Halkımızın büyük çoğunluğu sıkıntılar içinde hayatlarını sürdürmekteler. Biz DEVA Partisi olarak geçmişte yapılan hatalardan ders çıkararak bu yola çıktık. Bizlere düşen güçlü örgüt yapısını oluşturarak ülkemize ve vatanımıza en iyi hizmeti sunmaktır. Başta yönetimimiz, teşkilatlarımız ve tüm gönüldaşlarımızla birlikte omuz omuza yürüyeceğiz. Yapacaklarımızın gücünü sizlerden alacağız. Deneyimlerimizi ortaya koyarak gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz .

Çınarcık ilçemizde kongre ile göreve devam edecek olan ve yeni görev alacak arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Rabbim yardımcımız olsun. Herkesi Saygılarımla selamlıyorum.” Dedi.

Gerçekleşen kongre sonucu İlçe Yönetim Kurulu Asıl Üyeler; ZEYNEP YILDIZ, ÖZLEM TAVŞAN, EMİNE BİLGİÇ, VOLKAN DÜLGER, GÖKHAN UĞUR TÜNCER, ANIL ÖCEL, YÜCEL ALTUNTAŞ, KEVSER DURAKOĞLU, SADETTİN PIRNALCI, MAHMUT ORUÇLİ

Yedek Üyeler; YILMAZ KURT, GÖKHAN EGERYILMAZ, VOLKAN ATEŞ, ÇAĞLA EZGİ COŞGUN, HASAN YILDIRIM

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.