EFSANE BAŞKAN YALOVA’YA HİZMET YOLUNDA YUSUF ZİYA ÖZTABAK ADAY ADAYI OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yıllarca AK Parti’nin birçok kademesinde görev alan mütevazi kişiliği ve çalışkanlığı ile göz dolduran “Efsane başkan” sloganları ile karşılanan Yusuf Ziya Öztabak AK Parti Yalova Milletvekilliği Aday Adaylığını açıkladı.


AK Parti Yalova İl Başkanlığı’na başvuruda bulunan Öztabak, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde, Yalova’dan aday adayı olma kararı almam üzerine, partimize başvurumuzu teslim ettik. İl Başkanımız Umut Güçlü’ye, Merkez İlçe Başkanımız Aydın Kopuz’a, bu süreçte destekleriyle beni onurlandıran hemşerilerime, il ve ilçe teşkilatlarımıza, geçmiş dönem yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 2001 yılından bu yana Yalovamız için naçizane faydalı işler yapma imkânını bana veren Ak Parti’me, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Milletvekili adayıolalım, olmayalım bu dava yolunda Reisimiz, yuvam olan AK partimiz, bizi nerde görmek istiyorsa ilk günkü heyecanla hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.


2001 yılında kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak başlayan siyasi hayatının, AK Parti’nin çeşitli kademelerinde devam ettirdiğini dile getiren Öztabak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu dava yolunda görev ayırt etmeden, bayrak asmaktan il başkanlığına, belediye başkan vekilliğinden belediye başkan adaylığına, Yalova’mıza hizmet yolunda tarafıma atfedilen tüm görevleri, ‘aşk ile koşan yorulmaz’ anlayışıyla ifa etmeye çalıştım. Bugüne kadar zaferlerle çıktığımız tüm seçimlerin tekrarına Allah’ın izniyle 2023’te ‘Türkiye Yüzyıl’ında tekrar şahit olacağız” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.