EĞİTİMDE YALOVA’DAN TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalova İl Özel İdaresi pandeminin öğrenciler üzerinde oluşturduğu öğrenme açığının giderilerek, akademik başarılarını arttırmayı ve performanslarının iyileştirilmesini hedefleyen ‘Eğitimde Bir Adım Ötesi’ projesi için bir araya geldiler.

Protokol töreni, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim Karahan ve Yalova Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol’un katılımıyla gerçekleşti.

1 yıl süreli proje, Yalova Belediyesi, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalova İl Özel İdaresi ile ortaklaşa yürütülecek.

“Eğitime her zaman destek verdik”

Protokolün töreni sonrası açıklamada bulunan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk eğitime her zaman destek verdiklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürlüğü ile öğrencilerin yararına her projeye imza atacaklarının da altını çizen Tutuk, “Projemizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Biz, Yalova Belediyesi olarak Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’müzle her türlü protokolün altına her zaman imzamızı atarız. Yeter ki öğrencilerimizin faydasına bir şeyler yapalım. Eğitim öğretim dönemi açılmadan da okullarımıza gerekli tüm desteği verdik. İmzaladığımız bu protokolle de geleceğin teminatı olan gençlerimiz için hayırlı bir şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.