ELEKTİRİK KESİNTİLERİ BIKTIRDI….

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

İlimizde üst üste yaşanan ve plansız, programsız ve haber verilmeden yapılan elektrik kesintileri başta esnaflar olmak üzere bir çok vatandaşı mağdur etmeye bugünde devam etti.

 Yalova’da son iki gündür kesilen elektrik kesintileri vatandaşları mağdur etmesinin yanı sıra Yalova Trafiğinin de aksamasına neden oldu. Daha önceden elektrik kesintileri bir basın bülteniyle duyuran yetkililerin bu zamansız kesintilerinden dolayı esnaflar ise 2 saate yakın neredeyse iş yapmaz duruma geldi. Bununla birlikte Cumhuriyet caddesinde bulunan kapan ise elektrik kesintisinden dolayı yine çalışmadı.

Vatadaş elektiriğini bir gün geç ödese keserler, Bu kesilen elektirik zamanında vatandaşın uğradığı zararı kim öder. İşte özelleştirme böyle birşey kimse hesap soramaz.

Devletin vatandaşına sunmak zorun olduğu hizmetlerin başında yol, su, elektirik, adalet, eğitim ve sağlık özelleştirilemez. 

Foto: Osman Hökemen

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.