ELİNİ UZAT PROJESİ, SEVİNDİRDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Subaşı Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin gerçekleştirdiği, ‘Elini Uzat’ Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi okul ve öğrencilere, kırtasiye yardımı yapıldı.

 

Subaşı Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 28 Ekim’de gerçekleştirilen Subaşı Kivi Festivali’nde açılan stantta toplanan kırtasiye malzemeleri, belirlenen ihtiyaç sahibi okul ve öğrencilere ulaştırıldı.

 

KAPSAM GENİŞLEDİ

 

Subaşı Kent Konseyi Gençlik Meclisi, festival öncesi kampanyaya yönelik çeşitli duyuru ve davetlerle yardımseverlerden standa birer kırtasiye malzemesiyle gelmesini isteyerek farkındalık yarattı. Ancak, kırtasiye malzemesi olarak başlayan proje, katılımcılarında ilgisi ve desteğiyle anasınıfları için oyuncak, okul ve çocuk giysileri, ayakkabı olarak da çeşitlendi. Yapılan kargo bedeli bağışlarıyla da ulaşım giderleri karşılandı.

 

 

“HEDEF GENÇLERİN EĞİTİMİ”

 

Subaşı Kent Konseyi Başkanı Zeki Gürsu, Gençlik Meclisi’nin projelerini çok önemsediklerini belirterek, Gençlik Meclisi’nin başarılı olmaları içinde ellerinden gelen gayreti gösterme çabası içinde olduklarını, belde gençliğine verilecek mesajlarla Subaşılı gençlerin duyarlı, eğitime önem veren bireyler olmalarını istediklerini ifade etti.

 

“PROJELERE DEVAM”

 

Zeki Gürsu yaptığı açıklamada, “Gençlik Meclisi’nin ‘Küçüklerimizin tebessümüne ortak olmanızı rica ediyoruz’ sloganıyla başlattıkları ‘Elini Uzat’ projesini başarılı bir şekilde tamamlandı. Önümüzdeki dönemde de Subaşı Kent Konseyi, Kadın ve Gençlik Meclisleri olarak sosyal ve kültürel alanda çalışmalarına devam edecektir.

 

TEŞEKKÜR

 

Kampanyalarına destek veren tüm duyarlı yardımsever Subaşı ve Yalova halkına, projede görev alan Gençlik Meclisi üyeleri; Proje Sorumlusu Veteriner Hekim Nazlıcan Çoban’a, Gençlik Meclisi Başkanı Bilgisayar Mühendisi Göker Çalışkan’a, Dr. Mehmetcan Kara’ya, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencisi Gözde Türedİ’ye ve Ece Kara’ya teşekkür ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.