EMNİYET VE JANDARMA İFTARDA BULUŞTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, emniyet ile jandarma teşkilatı mensupları ve aileleriyle iftarda bir araya geldi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’nda ilçede görev yapan emniyet ile jandarma teşkilatı mensupları ve aileleriyle iftarda bir araya geldi.

Geniş katılım

İftar yemeğine; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, Altınova İlçe Emniyet Müdürü Halis Kürşat Seçer, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Fırat Zorlu ve davetliler katıldı.

“Huzur ve güvenliğin teminatı”

İftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Burada birlik beraberlik içerisinde büyük bir samimiyetle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Huzur ve güvenliğin teminatı polis ve jandarma teşkilatlarımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını fedakâr hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Şehitlerimizi de rahmetle anıyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.