ENGELLİLERE ÖZEL PLAJ HİZMETE GİRİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın geçtiğimiz günlerde müjdesini verdiği ve kısa sürede Yalova Belediyesi ekipleri tarafından yapımı tamamlanan engellilere özel plaj hizmete açılıyor.

 

Tatil Park’ta (TİGEM) engelli vatandaşlara özel olarak hazırlanan plajı yerinde inceleyen Başkan Salman, çalışmaların kısa sürede tamamlanması için talimat vermişti. O özel plaj, 12 Ağustos Çarşamba Günü saat 15.00’de yapılacak törenle hizmete başlayacak.

 

Tatil Park’ta 360 m2’lik alanda yapılan engellilere özel plaj Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla özel olarak hazırlatıldı. Engellilerin özel alanda güneşlenebileceği ve gölgede dinlenebileceği ünitelerin yer aldığı plajı engelli vatandaşlarımız aileleriyle birlikte kullanabilecek. Özel olarak hazırlanmış alanda sıkıntı yaşamadan tekerlekli sandalye veya koltuk değnekleriyle plaja inilecek. Oluşturulan platformlar sayesinde engelli vatandaşlar denize hiçbir sorun yaşamadan girebilecekler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.