GÜLEÇ’TEN KATLI OTOPARKLARA UYARI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

“YA KENDİLERİNE ÇEKİ DÜZEN VERECEKLER YA DA O DÜZENİ BİZ SAĞLAYACAĞIZ”

 

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, katlı otoparklarda uygulanan fiyat tarifesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunup firmayı uyardı. “Gerekirse hakkında yasal işlem yaparak firmanın faaliyetini durduracağız” diyen Başkan Yardımcısı Güleç “Firma fiyatlarını ya yapılan sözleşmeye uygun hale getirecek ya da biz gereğini yapacağız” dedi.

 

 

Son günlerde özellikle sosyal medyada kent merkezinde bulunan katlı otoparklara giren vatandaşlar karşılaştıkları faiş fiyatların fişlerini paylaşıyor. Kendilerine de aynı konuda şikayetlerin geldiğini belirten Başkan Yardımcısı Halit Güleç; “Geçmiş dönemde faaliyete başlayan her iki noktada ne yazık ki sorunlu yerler. Çalışma şartları tam olarak yasal hale getirilmeden faaliyetini sürdüren bu alanlar için Yalova Belediyesi olarak vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına hem pazaryerinde hem otoparkta hem de İstanbul Caddesi üzerindeki otoparkta üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirdik. Ancak art niyet sezdiğimiz faiş fiyat uygulamasına sessiz kalmamız mümkün değil. Bu nedenle firmaya gerekli uyarıyı yapmış bulunmaktayız. Firma ya kendini düzeltecek ve gerektiği gibi hizmet edecek ya da biz yasal haklarımızı kullanarak gerekli düzenlemeleri yapacağız. Vatandaşlarımızın mağdur edilmesine asla sessiz kalamayız. En kısa sürede bu sıkıntıyı ortadan kaldıracağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.