İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ SUAT PARILDAR KADIN PERSONELİN GÜNÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle İl Müdürlüğünde görev yapan kadın personellerin “Kadınlar Günü”nü çiçeklerle kutladı.


İl Müdürü Suat Parıldar kadın personellerin odalarını tek tek ziyaret ederek herbirine orkide takdim etti.


Parıldar günün önemine binaen yaptığı konuşmada kadınların gündelik yaşamdaki önemine dikkat çekerek “Yaşamımızda, doğumdan ölüme kadar varlıklarıyla onurlandığımız, bizi yetiştiren, eğiten, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımız, eşlerimiz ve annelerimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle sevgi, emek, fedakarlık ve mücadeleleriyle umutlarımızı yeşerten, kadın ve erkeğin ekonomide, üretimde ve sosyal hayatta eşit adımlarla yürüyeceği bir dünya için başta Yalova’lı kadın çiftçilerimiz, kadın personelimiz ve annelerimiz olmak üzere, tüm kadınlarımızın bu özel günlerini kutluyor, hepsine aileleriyle birlikte sağlık ve huzur içinde mutlu bir yaşam diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.