İLK ZİYARET BAŞKAN ORAL’DAN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yeni konsept ile yenilenen İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlçe Nüfus Müdürü Abdultalip Yeğin ve personelini başarılı çalışmalar diledi.

Altınova Nüfus Müdürlüğü yeni konsept ile yenilendi

Nüfus müdürlüklerinin iş yoğunluğunu azaltmak, konfor ve vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla tüm Türkiye’ de uygulamaya konan yeni nüfus müdürlükleri konseptinin sayısı her geçen gün artıyor. Altınova İlçe Nüfus Müdürlüğü de yeni konsepti ile yeniden tasarlandı.

“Daha modern hizmet”

İçişleri Bakanlığı’nın ufuk projelerinden biri olan ”Konsept Nüfus Müdürlüğü” Altınova Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğünde de hayata geçirildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yenilenen İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Nüfus Müdürü Abdultalip Yeğin ve personelini ile bir araya geldi. Başkan Oral, yenilenen yüzü ve modern yapısıyla yeni konsepti ile vatandaşlara daha modern şartlarda hizmet vereceğini söyledi.

Bilgi verdi

Yeni konsept ile ilgili bilgi veren Altınova İlçe Nüfus Müdürü Abdultalip Yeğin, Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulaması ile çağdaş, konforlu ve kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu yeni çalışma alanları tasarlandı. Bu konsept tasarlanırken; vatandaşlarımızın doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, çalışma alanının içerisinde konumlandırılan bekleme alanları, bölmeler ile birbirinden ayrılmış, mahremiyete önem veren, ergonomik alanlar üzerinde duruldu. Bu uygulamayı Kaymakamlık hizmet binamızda vatandaşlarımızla buluşturduk. Hizmet kalitesi ve vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırma amacıyla hayata geçirilen bu uygulama inanıyoruz ki son derece faydalı olacaktır” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.