İNŞAATLARA SIKI DENETİM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede inşaat yapan müteahhitlerle makamında bir araya geldi.

 

İlçede yapılan inşaatlarla ilgi kanuni çalışmalar ve uyulması gereken konularda bilgilendirme yapılan toplantıda, karşılıklı işbirliği ile çevreye zarar vermeden çalışmaların yürütülmesi gerektiği vurgulandı.

 

NŞAATLARA-SIKI-DENETİM-2

 

21 MÜTEAHHİT

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Belediye Meclis üyeleri, Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mimar Burak Özgöl, Altınova Belediyesi Fen İşleri Amiri İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca, Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş ve ilçede iş yapan 21 Müteahhit katıldı.

 

ÖNEMLİ KONULAR

 

Toplantıda; ilçedeki müteahhitlerin inşaatlardaki iş sağlığı iş günlüğü konusu ve çevreye etkilerine dikkat etmeleri, ticari alanlardaki yapılar, yeni bulvar düzenlemesi kapsamında belediyenin hazırladığı projeye entegre edilmesi, pazar günleri saat 10’dan önce çalışma yapmamaları konularında uyarıldı. Ayrıca, binaların yangından korunması hakkında yönetmelik kapsamında bundan sonra yapıların daha hassas denetleneceği ifade edildi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.