İŞ ADAMI KAŞİFOĞLU ‘KURBAN BAYRAMINI’ UNUTMADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

OMRAN TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdulaziz Kaşifoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla şirket personelleri ve şantiye personelleri  ile bayramlaşarak, yazılı bir mesaj yayınladı.

İş adamı Kaşifoğlu, tüm Yalovalı vatandaşların ve İslam âleminin bayramını kutladı.Özellikle kurban bayramının birlik ve beraberliği pekiştirdiği söyleyen Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Kaşifoğlu,’ Kurban Bayramına sevgi, saygı ve hoşgörü ile ulaştık. Şirket personellerimiz ve şantiye çalışanlarımız ile bir araya gelerek kendileri ile bayramlaşmanın mutluluğunu yaşadık. Milli ve dini değerlerimize, geleneklerimiz ve göreneklerimize daha yoğun duygularla kavuştuk. Her türlü mutluluğun, birliğin ve kardeşliğin yaşandığı Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, bu özel günün sevincini aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte yaşamanızı dilerim. Tüm Yalova’lı vatandaşlarımıza ve İslam âlemine Kurban Bayramımızın mübarek olmasını temenni ederim.’ ifadelerine yer verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.