İSİMSİZ KAHRAMANLARA MORAL ZİYARETİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Kahramanmaraş merkezli olan, Türkiye’de 10 ili etkileyen yüzyılın felaketi sonrası Hatay merkezde görevlendirilen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, yaptığı koordinasyon ve gözlemlerinin ardından Yalova’ya döndü.

Hatay’dan Yardım Toplama Merkezi’ne

Ayağının tozuyla deprem bölgesi Hatay’dan Yalova’ya gelen Tutuk, ilk iş olarak Yalova Belediyesi Yardım Toplama Merkezi’ne geçti. Tutuk, bölgede yaptığı gözlem ve incelemeler sonucu afet bölgesine ne gibi destekler verilebileceğini Yalova Valisi Muammer Erol ile görüştü. Tutuk, afet bölgesinde devlet ve milletin el ele büyük bir dayanışma içerisinde çalışma yürüttüğünü belirtti.

Özcan Deniz’den Gönüllülere Moral Ziyareti

Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un koordinasyonu sağlamak üzere Yardım Toplama Merkezi’nde bulunduğu sırada Sanatçı Özcan Deniz buraya sürpriz bir ziyarette bulundu. Yalova’da organize olan gönüllü gençlere moral ziyaretinde bulunan Deniz, gönüllülerin birer isimsiz kahraman olduklarını belirterek burada yürütülen çalışmalar ve deprem bölgesine daha ne gibi yardımların yapılabileceği ile ilgili bilgi aldı. Deniz, Yalova Belediyesi personeli ve gönüllü gençlerle hatıra fotoğrafı çektirerek, depremin acısını bilen Yalova’dan bölgeye yapılan destekler nedeniyle gönüllüleri ve hayırsever vatandaşları tebrik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.