JANDARMA EKİLERİ FAİLİ MEÇHUL’LER AYDINLATILIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Jandarma Komutanlığınca, vatandaşımızın huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak amacıyla, adli makamlarla koordineli bir şekilde 11 Ekim 2023 – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında yürütülen çalışmalar sonucunda;  (811) faili meçhul asayiş olayından (177) olay aydınlatılmış olup, aydınlatılan bu olaylardan (56)’sı 2023 yılı öncesine aittir. Kalan (634) olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

Siber suçlar kapsamında bulunan (384) faili firar olaydan (76) olayın faili olduğu tespit edilen (125) şüphelinin Yalova ilinin yanı sıra yurt genelinde yakalanması sağlanmıştır.

Yalova Valiliği koordinesinde, Yalova İl Jandarma Komutanlığınca kendisine tahsis edilen sorumluluk bölgesinde emniyet ve asayiş ile kamu düzenini sağlamak maksadıyla, gece gündüz demeden  24 saat süreyle kesintisiz olarak her türlü suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.