KALAYCI “KABİS’E E-DEVLET’TEN GİRİŞ YAPILABİLİR”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Oto kiralama kuruluşları derneği yönetim kurulu (YOKKDER) Başkanı Murat Kalaycı açıklamalarda bulunarak bundan böyle oto kiralama firmalarının (KABİS) girişlerinin E devlet menüsünden yapılabileceğini duyurdu.

Coronavirüs (covid-19) salgın hastalığı nedeniyle oto kiralama firmalarının kiralık araç bildirim sistemi (KABİS’e) uzaktan erişim imkanı verilmişti içişleri bakanlığına yaptığımız müracaat neticesinde iş yerlerimizde statik IP kullanma zorunluluğun geçici olarak kaldırıldı yaptığımız çalışmalar neticesinde oto kiralama firmalarının (KABİS) girişlerinin kullanıma daha verimli ve elverişli hale getirme adına kabis’e statik IP zorunluluğu olmadan, oto kiralama firmalarının arackiralama.egm.gov.tr adresinden E Devlet şifreleri ile giriş yapabilecekleri “işlemleri/kiralık araç bildirim sistemi e devlet” menüsünün açıldığını bilgisini paylaştı sektörümüz adına hayırlı olmasını dileyerek oto kiralama işi ile iştirak eden ve tüm esnaf arkadaşlarımıza sağlıklı ve daha güzel günler geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.