KOÜ TIBBİ VE AROMATİK BÖLÜMÜ, HERSEK LAGÜNÜNÜ İNCELEDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Kocaeli Üniversitesi İzmit Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü öğretim üyeleri ve öğrenciler, Altınova Hersek Lagününü gezdi.


Kocaeli Üniversitesi İzmit Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü öğretim üyeleri ve öğrenciler, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi’ni ziyaret ettiler.


Alanı gezdiler


Kocaeli Üniversitesi İzmit Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Funda Dökmen, Öğr. Gör. Dr. Bahar Aydın Can, Öğr. Gör. Dr. Onur Can, Öğr. Gör. Serenad Otar, Öğr. Gör. Ayşegül Hacıalioğlu ve öğrenciler, Hersek Lagünü Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi’ni ziyaret ettiler.


KOÜ Heyetine, Altınova Belediyesi Hersek Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi’nde görevli Ziraat Mühendisi Alihan Sevinç eşlik etti. Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi hakkında misafirlere Bahçeyi gezdirerek bilgi veren Alihan Sevinç, “Farklı ekosistemleri bünyesinde bulunduran Hersek lagününde kurulan tesisimiz engelsiz özelliğiyle alanında önemli bir yere sahiptir” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.