MECLİS ÜYELERİ, VEFA SALMAN’I SMOLYAN’DA TEMSİL ETTİLER

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

MECLİS ÜYELERİ,

VEFA SALMAN’I SMOLYAN’DA TEMSİL ETTİLER

 

Bulgaristan Smolyan Belediyesi, Rodoplar’ın kurtuluşunun 105. yılı dolayısıyla yapılan etkinliklere Yalova Belediye Başkan Vefa Salman’ı davet etti. Yoğun iş ve ziyaretçi temposundan dolayı yapılan etkinliklere katılamayan Belediye Başkan Vefa Salman’ı, Yalova Belediyesi Meclis üyeleri temsil etti.  

Yalova’yı temsilen Smolyan’a giden Yalova Belediyesi Meclis Üyeleri Güven Yılmaz, Fethiye Avcı ve Necmi Soylu yapılan etkinliklere katıldı. Smolyan’da düzenlenen turizm fuarına da katılan meclis üyeleri, Bulgaristan Belediye Başkanı Nikolay Todorov Melemov ile de bir araya geldi. Meclis üyeleri, Belediye Başkanı Nikolay Melemov’a, Başkan Vefa Salman adına hediyelerini takdim ettiler. Kurtuluş etkinliklerinde Smolyan’da bulunan Türk Konsolosu Volkan Tanyıldız ile de görüşen meclis üyeleri, Yalova hakkında bilgiler verdiler.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.