MERCAN SOKAK YENİLENİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, il genelinde asfalt bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının yanı sıra; kaldırım, tretuvar ve parke taşı döşeme çalışmalarını da aralıksız şekilde sürdürüyor.

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün planlamaları çerçevesinde devam eden çalışmalarla; altyapıda şehrin geneline hizmet verilmeye devam ediyor. İsmetpaşa Mahallesi Mercan Sokak içerisinde başlatılan çalışma kapsamında ekipler, parke taşlarla kaplanacak yolun ve tretuvarların söküm işlemini tamamlıyor. Bu çalışmanın akabinde ekipler, yolu yeni parke taşları ile kaplayıp yenilenecek tretuvarlarla birlikte yeniden vatandaşın hizmetine sunacak.

“Yaşanabilir Yalova” için altyapı çalışmalarını kent kimliğine uygun şekilde sürdürdüklerini belirten yetkililer, “Yalova’da bozuk ve kötü görüntüye sahip yol bırakmamak adına planlamalarımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İsmetpaşa Mahallemizdeki Mercan Sokak’ta tretuvar ve parke yol yapımı için söküm çalışmamız tamamlanmak üzere. Hemen sonrasında parke yol ve tretuvar çalışmamız ile sokağı yeni görünümüne kavuşturacağız” ifadelerine yer verildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.