MEZARLIKLAR DETAYLI TEMİZLİK VE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Şehir Mezarlığı ve Paşakent Mezarlığı’nda mezarlık yollarını ve ara yolları, kendi imkanlarıyla sağladıkları ‘Basınçlı Yıkama Aracı’ ile yıkıyor. Ayrıca, yabani otların ilaçlanmasıyla mezarlıkların bakımı ve temizliği titizlikle gerçekleştiriliyor.

Yıkama ve İlaçlama Çalışmaları Nasıl Yapılıyor?

Yalova Belediyesi tarafından başlatılan bu çalışmalar, öncelikle şehir mezarlığında uygulanıyor ve ardından Paşakent mezarlığında devam edecek. Mezarlık Müdürlüğü yetkilileri, yıkama ve ilaçlama işlemlerinin çiçeklere ve bitkilere zarar vermeden yapıldığını belirtiyorlar. Bu çalışmaların, mezarlıkların daha temiz ve bakımlı olmasını sağlayarak, ziyaretçilere daha iyi bir ortam sunması hedefleniyor.

Yalova Belediyesi’nin Öncelikleri ve Hedefleri

Yalova Belediyesi, mezarlıkların bakımı konusunda gösterdiği özenle, vatandaşların memnuniyetini ve mezarlıkların genel görünümünü iyileştirmeyi amaçlıyor. Yapılan bu detaylı temizlik ve ilaçlama çalışmaları, şehrin genel temizlik standartlarını yükseltmekte ve halk sağlığına katkıda bulunmaktadır. Yalova Belediyesi, mezarlık hizmetlerinde kaliteyi artırarak, halka hizmet etmeye devam edeceğini vurguluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.