MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KENTİ 29 EKİM’E HAZIRLANIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim Kentimdir’ dediği Yalova 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıldönümüne hazırlanıyor.

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı Park Bahçeler Birimi Ekipleri 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında peyzaj düzenlemesi yapıyor. Ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yapılacak yürüyüş öncesinde güzergâha asılan Türk Bayrakları kentte güzel görüntüler oluşturdu. Yalova’nın en güzel simgelerinden biri olan Atatürk Heykeli’nin çevresine ve anıtların bulunduğu alana bayrağımızı temsil eden kırmızı-beyaz mevsimlik çiçekler ekildi.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler Birimi Ekipleri; “Sonbahar ve kış aylarına dayanıklı peyzaj çalışmalarımıza çiçek ekimleriyle devam ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bu çalışmalarımızı kentimize yakışan görüntüler olması için daha özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle Atatürk Heykeli ve Anıtların bulunduğu alanları bayrağımızı temsil eden kırmızı-beyaz mevsimlik çiçeklerle çevreledik” dediler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.