NARKO TİMLER TARAFINDANBAŞARILI OPERASYONLAR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekipleri tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarda İlimiz içerisinde sokak düzeyinde Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığı tespit edilen S.T. isimli şahıs Narkotim Ekiplerimiz tarafından yakalanarak etkisiz hale getirilmiştir. Şüphelinin ikametgâhında yapılan aramalarda;

600 Gram Skunk Maddesi,

1 Adet Öğütücü,

1 Adet Hassas Terazi ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yürütülen soruşturma S.T. isimli şüpheli şahıs sonrası sevk edildiği adli makamlarca Tutuklanarak Cezaevine gönderilmiştir.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalarda; Ü.B’nin sevk ve idaresindeki 77 Plaka Sayılı Araç şüphe üzerine durdurulmuş ekip görevlilerimiz tarafından yapılan araç ve ikametgâhında gerçekleştirilen aramalarda;

27 Gram Skunk Maddesi,

3 Adet Tabanca, NARKO TİMLER TARAFINDANBAŞARILI OPERASYONLAR

30 Adet Tabanca Fişeği,

2 Adet Bıçak ele geçirilmiştir.

  Ekip görevlilerimiz tarafından yakalanan şüpheli Ü.B. ile ikametgâhta bulunan M.Ü. ve N.Ö. hakkında Kullanmak için Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkındaki Kanuna Muhalefet Suçları kapsamında Adli İşlemler gerçekleştirilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.