ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ ÖNCELİKLİ KONU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte, Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, öğrencilerin güven içinde okullarına giriş-çıkış yapabilmesini sağlıyor.

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasının ardından okul bölgelerinde alınan asayiş ve trafik tedbirlerine destek oluyor.

Tüm önlemler alınıyor

Öğrencilerin ve ailelerin, okula giriş ve çıkış saatlerinde herhangi bir güvenlik sorunuyla karşılaşmaması için, emniyet ve zabıta ekipleri gerekli tüm önlemleri alıyor. Özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, öğrencilerin yaya geçitlerinden güvenli bir şekilde geçmesi Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, tarafından sağlanıyor.

Ekiplere teşekkür

Öğrencilerin güvenliğinin her şeyin önünde olduğunu ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Merin Oral, “Okulların açılmasıyla beraber, zabıta ekiplerimiz öğrencilerimizin güvenliği için gerekli çalışmalarını yapıyor. Okul çıkışlarında öğrencilerimizin güvenli şekilde ayrılmaları için çalışmalarını hassasiyetle sürdüren emniyet ve zabıta ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.