OKSİJEN AVM ALTINOVA 014 BASIN TANITIMINI YAPTI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Oksijen AVM Pazarlama Yöneticisi N. Özge Çimen Yalova basınıyla Oksijen AVM Altınova 014’te biraraya geldi.

Oksijen AVM Osmangazi Köprüsü, İstanbul – İzmir Otoyolu üzerinde bulunan hizmet tesisilerinde yer alan alışveriş, Dinlenme ve eğlence alanları Otoyolun ilk etabının ve Köprünün açılışı ile birlikte hizmete girmiştir.

Otoyolun hemen başında köprüye girmeden Gebze/Dilovası 03 Oksijen AVM var. İstanbul’a en yakın nokta olmasından dolayı burada Süpermarketle de hizmet verilmektedir. Hemen ardından, 14 ve 37. kilometreler de karşılıklı Atınova 014 ve Orhangazi 037 oksijen AVM perakende alanları faaliyet göstermektedir. Gebze / Dilovası’nda olduğu gibi bu noktalarda da özel yollarda çevre halkının ulaşımı en iyi şekilde planlanmaktadır.

İhtiyaçların giderilip uzaklaşılacak mekanlar değil. Gezilip, görülecek, yeni yolda alışveriş deneyimi sunacak, vakit geçirilecek mekanlar sunuyoruz.

Kamyon ve Tır şoförleri için özel alanlarda yüksek standartlarda yemek yiyebilecekleri, duş alabilecekleri ayrı yerlerde bulunuyor.

Ayrıca, Türkiye’de başka bir örneği olmayan Otoyol ve Körfez Köprüsü’nün teknolojik ve tarihsel detaylarını ortaya koyan bir sergi/Müze alanı da Gebze/Dilovası Oksijen AVM içinde yer almaktadır.

İstanbul – İzmir Otoyolu, Türkiye’nin ilk akıllı otoyolu olacak ve yol boyunca açılacak Oksijen AVM’lerle birçok yeni yaşam alanına da ev sahipliği yapacak. Yolu kullanan araç sahipleri, akıllı telefonlarına indirecekleri bir aplikasyon sayesinde yol boyunca her türlü trafik bilgisine anında ulaşabilecekler, alışveriş ve dinlenme alanlarındaki fırsatlar, indirimler yolu kullananlara anında bildirilecek. Ayrıca, yol üzerindeki restoranlara rezervasyon yapabilme imkanına sahip olacaklar. Özel radyo istasyonu; acil durumlarda ulaşılabilecek acil bakım hizmetine kadar pek çok konuda yayın yapacak.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.