ORAL: ALTINOVA MYO İLE GURURLUYUZ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksek Okulu’nda yeni göreve gelen yöneticiler, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etiler.

Altınova Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Tımaç, Altınova Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Murat Şahin ve Raportör Aşkın Karadaş, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

İş garantili okul

Başkan Oral, Altınova MYO’nun yeni görevlendirmelerinin hayırlı olmasını diledi. Altınova MYO’nun Türkiye’ye örnek bir okul olduğunu söyleyen Başkan Oral, “Bu okuldan mezun olacak öğrencilerimizin iş problemi olmayacak” diye konuştu.

Altınova Meslek Yüksek Okulu’nun kurulması için çok emek harcadıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İmkânlarımız çerçevesinde okulumuza ve öğrencilerimize destek oluyoruz. İş garantili Altınova Meslek Yüksek Okulumuzla gurur duyuyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.