ORAL, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Babalar Günü’nü kutladı. Önceki yıl babasını kaybeden Başkan Oral, bu günü çok eksik ve buruk kutladığını söyledi

Her yıl haziran ayının 3’üncü pazar günü kutlanan Babalar Günü bu yıl 18 Haziran’da kutlanacak. Başkan Dr. Metin Oral da bir mesaj yayınlayarak Babalar Günü’nü kutladı. “Babalarımız toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir” diyen Başkan Oral, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Babalar evlatlarına her zaman yol göstericidir. Benim babam da benim için öyleydi. Hayatı boyunca maddi, manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımızdır. Onların en önemli gayesi çocuklarını toplumda maddi ve manevi olarak en iyi şekilde yetiştirip, en iyi imkânlara kavuşmalarını sağlamaktır. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler. Babalar çocuklarının iyilik ve başarılarıyla daima gurur duyarlar. Bu gibi özel günler, babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalı. Ancak onlara olan duygularımızı sadece yılın bir günü değil, her gün göstermeliyiz. Sevgisini her zaman üzerimizde hissettiğimiz dün, bugün ve yarın da hep yüreğimiz kadar yakınlarımızda olan babaların mutlu gününü yürekten kutluyor, hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum, kaybettiğimiz babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit ve gazi babalarının da gününü kutluyorum.”

Sezer Sevinçler

Sezer Sevinçler

10 Şubat 1979 Yalova Doğumlu, Bilgisayar mühendisi, Gazeteci,

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.