ORAL: İLK GÜNKÜ HEYECANLA, CANLA BAŞLA HİZMETLERE DEVAM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı ile birlikte temayül yoklamasına katıldı.

Temayül yoklamasında konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Temayül yoklamasının AK Partimize, AK Teşkilatlarımıza ve tüm dava arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Durmak Yok! Birlikte, ilk günkü heyecanla, canla başla,  Altınova’mıza vizyon eserler, tarihi hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz inşallah.”

Tercihler yapıldı

Belediye başkanlığı aday adaylığı sürecini tamamlayan AK Parti’de temayül yoklaması yapıldı. Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen yoklamaya AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı da katılarak tercihlerini yaptı.

‘İlçemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz’

AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ile bir araya gelen Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, “Mahalli İdareler Seçimlerinde adaylarımızı belirlemek için bugün buradayız. Biz üzerimize düşeni yaptık, takdir genel merkezimizin. İlçemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

‘Hayırlı olsun’

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da salona gelerek, temayül yoklamasına katıldı. Burada partililerle bir araya gelen Dr. Oral, “Temayül yoklamasının AK Partimize, AK Teşkilatlarımıza ve tüm dava arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, birlikte, ilk günkü heyecanla, canla başla,  Altınova’mıza vizyon eserler, hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.