ORAL İTFAİYEMİZ, CANLA BAŞLA GÖREV BAŞINDA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin, Altınova İtfaiye Amirliğini ziyaret ederek, İtfaiye haftasını kutladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin beraberinde Altınova Belediye Meclis üyeleriyle birlikte, Altınova İtfaiye Amirliğini ziyaret ederek, İtfaiye haftasını kutladı.

Haftalarını kutladı

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve belediye meclis üyeleri; Altınova İtfaiye Amirliğini ziyaret ederek, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 309. yıl dönümünü ve itfaiyenin belediyelere geçişinin 100. senesini kutladılar.

7/24 görevdeler

İtfaiyecilerin 7/24 kutsal bir görevi yerine getirdiğini dile getiren Başkan Oral, “İtfaiye teşkilatı, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmakta. İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte. İtfaiye personelimiz, 7 gün 24 saat canla başla hizmet vermekte. Bu duygu ve düşüncelerle tüm itfaiye teşkilatının haftasını kutlarım” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.