ORAL’DAN İTFAİYECİLERE KUTLAMA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

 

Altınova Belediye Başkanı ve TASKİB (Tavşanlı Altınova Subaşı Kaytazdere İtfaiye Birliği) Başkanı Dr. Metin Oral, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Altınova Belediye Başkanı ve TASKİB (Tavşanlı Altınova Subaşı Kaytazdere İtfaiye Birliği) Başkanı Dr. Metin Oral, hayatın birçok alanında hayati görevler üstlenen itfaiyecilerin haftasını kutladı.

 

7 GÜN 24 GÖREVDE

İtfaiye Haftasını kutlayan Altınova Belediye Başkanı ve TASKİB Başkanı Dr. Metin Oral, 4 belediyenin ortaklaşa oluşturduğu itfaiye birliğinin Türkiye’de eşinin bulunmadığını söyledi.

Başkan Oral, itfaiye teşkilatının vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalıştığını söyleyerek, “İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte. İtfaiye personelimiz 7 gün 24 saat canla başla hizmet vermekte. Bu duygu ve düşüncelerle tüm itfaiye teşkilatının haftasını kutlarım” dedi.

 

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.