ÖZDİLEK YALOVA AVM’DE E-TİCARET UYGULAMASI TANITILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Özdilek AVM Yalova yöneticileri; İşletme Müdür Yardımcısı Abrek Canpolat Öz, Market Müdürü Yusuf Kara ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Burcu Gücen yeni başlayan e-ticaret uygulamasını tanıtmak için gazetecilerle bir araya geldi.

 

 

En kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla her zaman taze bir şekilde sunan Özdilek’in, Özdilekteyim.com e-ticaret sitesi, temmuz ayı itibarıyla Yalova’da da hizmete açıldı.İşletme Müdür Yardımcısı Abrek Canpolat Öz, e-ticaret uygulaması ile merak edilenleri yanıtladı.

 

65 TL ve üzeri yapılan market alışverişlerinde ücretsiz teslimat imkanı sağlayan Özdilekteyim.com, 10.000’den fazla çeşit sunuyor. Özel soğutucu araçlarla teslim edilen günlük taze ürünlerin yanı sıra gıda dışı tamamlayıcı ürünlerde de kapıda ödeme, iade ve değişim fırsatı tanıyor.

 

Sanal market Özdilekteyim.com, haftanın yedi günü, dört teslimat periyodu arasında hizmet vermektedir. Özdilekteyim.com teslimat saati periyotları; 10:00- 12:30, 13:30 – 15:30, 16:00 – 18:30,  19:00 – 21:30 şeklindedir.

 

Özdilekteyim.com market bölümünden; “Oturum Aç/Kaydol” kısmından hızlı bir şekilde üye olarak ve sepetinizi oluşturarak çevrim içi market alışverişinin en hızlı ve kolay haliyle tanışabilirsiniz. Dilerseniz de ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra oturum açma ya da kaydolma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Site ana sayfasında bulunan kategorilerden ya da sepetinize eklemek istediğiniz ürünün adını “Arama” kısmına ekleyip aratarak da bulabilirsiniz. Ürünlerin adet ve gramları dilediğiniz şekilde belirlenebiliyor.

Alışverişiniz bittiğinde ödeme yöntemlerinden; kapıda kredi kartıyla ödeme, kapıda nakit ödeme ya da çevrim içiödemeden birini seçerek ödeme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Teslimat saatlerinde, gününde ya da ürünlerinde herhangi bir değişiklik yapılmak istenirse seçilen teslimat saatinin ilk periyodundan 1 saat önce bilgilendirme yaparak ilgili değişiklik sağlanabiliyor.

Siparişler Özdilekteyim.com ekibinin ekranına düştüğü andan itibaren; gıda ürünlerinin en tazesi özenle seçilerek, hızlı tüketim ürünleri son kullanma tarihine bakılarak ve kırılacak ürünler muhafaza edilerek büyük bir titizlikle oluşturuluyor. Temizlik ürünleri ayrı, gıda ürünleri ayrı olmak üzere tüm ürün türleri ayrı ayrı poşetleniyor. Taşıma koşullarına uygun olarak teslimatı sağlanıyor.

 

Ürünler ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanılması ya da memnun kalınmaması durumunda; taze gıda ürünleri aynı gün içerisinde; diğer ürünler 14 gün içinde iade edilebiliyor vepara iadesi yapılabiliyor.

Kredi kartı ile yapılan sanal market alışverişlerinde iade, 4-6 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtılıyor.

 

Telefon ile siparişler 444 88 71’i arayarak; internet üzerinden siparişler özdilekteyim.com adresinden yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.