RAMAZAN AYINDA TOPLAM 3.000 ERZAK KOLİSİ YOLLANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

6 Şubat tarihinde yaşanılan depremin ardından Yalova Belediyesi tarafından bölgeye yardımlar devam ediyor.

Yalova Belediyesi tarafından kardeş şehrimiz Hatay’ın Antakya ilçesine, içerisinde temel gıda malzemelerinin bulunduğu ‘Bereket Paketleri’nin ikinci tırı yola çıktı. İlk günden bugüne kadar deprem bölgesinde bulunan vatandaşların yanında olan Yalova Belediyesi, Ramazan ayı içerisinde bölgeye toplam 3.000 adet erzak kolisi yolladı.

Erzak kolilerinin yüklenmesi ve uğurlanması sırasında Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un yanı sıra; AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova AK Parti Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Ersoy Dede’de hazır bulundu.

Ramazan ayı içerisinde toplam 3.000 adet erzak kolisi gönderdiklerini belirten Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk; “Yaşanılan depremin ardından Yalova Belediyesi olarak ilk günden bu yana desteğimiz devam ediyor. ‘Bereket Paketi’ adını verdiğimiz 1.500 erzak kolisini geçtiğimiz hafta içinde göndermiştik. Şimdi ise yine 1.500 adet erzak kolisini Antakya ilçesine gönderiyoruz. Ramazan ayı içerisinde bölgeye toplamda 3000 adet erzak kolisi yolladık. Yalova Belediyesi olarak bölgeye desteğimiz devam edecek” dedi.

Sezer Sevinçler

Sezer Sevinçler

10 Şubat 1979 Yalova Doğumlu, Bilgisayar mühendisi, Gazeteci,

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.