SAĞLIKÇILARA KUTLAMA ZİYARETİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

 

Yalova Altınova İlçe protokolü, Tıp Bayram vesilesiyle ilçedeki doktor ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

 

Altınova’da görev yapan doktor ve sağlık personeli, ilçe protokolü tarafından ziyaret edildi. Tıp Bayramı nedeniyle sağlıkçılarla bir araya gelen ilçe protokol, sağlık çalışanlarını çalışmalarından dolay kutladı.

 

BİR ARAYA GELDİLER

 

Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Ulaş Ekenoğlu, Altınova Belediyesi İşyeri Hekimi Uz. Dr. Erdal Bektaş ve Altınova Esnaf Odaları Bakmanı Mustafa Sancaktutan, ilçede görev yapan doktor ve sağlık personeliyle bir araya geldi.

 

“HAYAT KURTARIYORSUNUZ”

 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Altınova kaymakam Nurullah Kaya, “Sizler çok önemli ve kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Hastaları iyileştiriyor, hayat kurtarıyorsunuz. Her şartta insanların sağlığı için çalışıyorsunuz. Sizleri kutluyorum” diye konuştu.

 

“HASTANE AÇILACAK”

 

Devlet Hastanesi inşaatının hızla devam ettiğini ve en kısa zamanda hizmete gireceğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hastanemizin hizmete girmesiyle sağlık personelimizin de fiziki çalışma ortama oldukça iyi seviyeye gelecek. Özveriyle, gece gündüz çalışarak hayati bir görev yapan tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza başarılı çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.