SALMAN, “AÇACAKTIN NEDEN KAPATIN”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

SALMAN, “AÇACAKTIN NEDEN KAPATIN”

Yalova Belediyesi tarafından bir süre önce Şehit Ömer Faydalı caddesi bağlantısından geçişe kapanan İsmet Acar Caddesi ve Vatan Caddesi bağlantısı yeniden açıldı.

SALMAN,-AÇACAKTIN-NEDEN-KAPATIN-(1)-web6

Bu noktaya gelen CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman ise, “Madem açacaktın neden kapatıp halkı mağdur ettin” dedi.
Yalova Belediyesi İsmet Acar istikametinden Vatan Caddesi’ne geçişleri Şehit Ömer Faydalı Caddesi bağlantısında kapatmıştı. Bu çevredeki esnafları olduğu kadar, sürücüleri de rahatsız eden ve tepki toplayan uygulamadan nihayet vazgeçildi. Belediye İsmet Acar Caddesi, Vatan caddesi bağlantısındaki dubaları sökerek ulaşımı yeniden açtı. CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman ve partililer ise bu noktaya gelerek Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’ı eleştirdiler. Yakup Koçal’ın gece rüyasında gördüğü şeyi ertesi gün uygulamaya soktuğunu belirten CHP Belediye Başkan adayı Vefa Salman, “Geçen dönemki belediye başkanlığında da bu dönemki belediye başkanlığında da Yakup Koçal’ın bir hastalığı var. Bu da yap boz hastalığı. Gece rüyasında gördüğü şeyi ertesi gün uygulamaya koyuyor. Burada da 2.5 ay önce İsmet Acar Caddesi ile Vatan Caddesi bağlantısını dubalarla kapadılar. Peki 2.5 ayda ne değişti de yeniden açtılar. Madem açacaktın neden kapatıp esnafları da sürücüleri de mağdur ettin. Bisiklet yolları ve diğer noktalarda kullanılan dubalar için harcanan para bu ülkenin ve bu milletin parası. Bunu kafanıza göre heba etme lüksünüz yok. Bunların üzerinde öncelikle kul hakkı var. Ama belediye riyaset makamı bu kul hakkında bir haberler. Mazbatayı aldığımın ilk günü ana arterlerde ki yolları daraltan bu bisiklet yollarını belirten dubaları kaldıracağım. Yine Atatürk İlkokulunun önündeki hilkat garibesi ya da en kısa paralı yol olarak tanımladığım kapanı da kaldıracağım. Bunu halkımıza deklare ediyorum” dedi.

Bisiklet-Yolları-kaldırılıyor-web6

KOÇALIN YENİ DEV PROJESİ: “BİSİKLET YOLLARINI KALDIRMAK”

Bisiklet yolları konusuna da değinen Vefa Salman “Caddelerin durumu ortadayken yaptığın bisiklet yolları şimdi ne oldu da geri sökülüyor? Seçim yaklaştı çok mu tepki aldın? Hesapsız kitapsız yaptığın işlerinle hepimizin vergilerini çarçur ettin yetmediği gibi esnafın da işlerini bozdun. Doğru dürüst hiç bir şey yapmayı beceremiyorsun. İsraf haramdır bilmiyor musun? Şimdi geri söküyorsun diye insanlar unutacak mı sandın?

Bak Yakup Bey! Kimseyle beni karıştırma, bisiklet yolları dahil yaptığın her yanlışın hesabını soracağım bilesin!  Günü geldikçe de yediğin naneleri halkımızla paylaşmayı sürdüreceğim.

Yalova artık yaptıklarını görüyor, sandık yakın, hem Yalova’yı hem AK Partilileri senin zulmünden kurtaracağım. Tüm Yalova’ya sözüm olsun.” Dedi.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.