SEMT77 YALOVASPOR’DAN BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’A ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Semt77 Yalovaspor Basketbol Takımı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in de hazır bulunduğu ziyarette; Semt 77 Yalovaspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Tuna ile üyeleri, Murat Dönmez, Furkan Akyol, Dr. İlker Karbuz, Bayram Yılmaz, Serkan Cebeci, Ömür Bayar, Hasan Can Uslu ve Cem Saraç yer aldı.

“Yalova’nın adının duyurulmasında önemli bir yere sahip olan takımımızın her daim yanındayız” diyerek sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, “Semt77 Yalovaspor Basketbol Takımımız şehrimizin gururu, heyecan kaynağımızdır. Bizlere süper ligde büyük heyecanlar yaşattınız. Bundan sonra da sizlerin yanında, destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin önemli takımlarını ilimizde izleme imkanı bulduğumuz gibi, büyük heyecanları da sizlerle yaşamak bizlere gurur aşıladı. Tekrardan süper lige çıkmak adına aynı heyecanla, tüm maçlarınızı takip etmeye devam edeceğiz. Yenseniz de yenilseniz de yanınızdayız” dedi.

Sohbet eşliğinde geçen görüşmenin ardından Semt 77 Yalovaspor Basketbol Takımı Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Tuna, Başkan Vekili Tutuk’a günün anısına forma hediye etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.