SİLPAGAR, TÜGVA’LI GENÇLERLE BULUŞTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen İleri Düzey Liderlik programının konuğu olan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerle bir araya geldi. TÜGVA’nın İleri Düzey Liderlik programının konuğu olan Başkan Silpagar, gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Gençlere tavsiyelerde bulundu..

Gençlerin geçmişi ve geleceği çok iyi okuyabilen nicelik ve niteliğe sahip olmaları gerektiğine vurgu yapan Silpagar, istikamet üzere bir yaşam sürdürmek, kendimizi keşfetmemizin başarıya katkı sunacağını, gençlerin daima milli ve manevi değerlerini bağlı birer bireyler olmalarını söyledi.

Teşekkür etti..

Başkan Silpagar’a teşekkür eden TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “İleri Düzey Liderlik programımız kapsamında gençlerimizle tecrübe sahibi büyüklerimizi buluşturuyoruz. Bu kapsamda Çiftlikköy Belediye Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar’ı yurdumuzda ağırladık. Gençlerimiz Başkanımızın bilgilerinden istifade ettiler, kendisine teşekkür ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.