TAEKWONDOCULARIMIZ MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyespor Teakwonda Takımı sporcuları Eren Özkaya ve Nisa Erdoğan, Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.

Altınova Belediyespor Teakwonda Takımı sporcuları Eren Özkaya Yıldızlarda, Nisa Erdoğan ise Ümitlerde Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazandı.

Başkan Oral kutladı

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Erzurum’da yapılan Ümitler ve Yıldızlar Türkiye Taekwondo şampiyonasında ilk sekize girerek milli takım seçmesine katılmaya hak kazanan Eren Özkaya ve Nisa Erdoğan’ı kutladı. Başkan Oral, “Taekwondoda ilçemiz çok önemli potansiyele sahip. Hocamız çok özverili çalışıyor. 100’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var. Bu, bizim için çok önemli. Ben tüm takımı kutluyorum” diye konuştu.

“Meyvelerini alıyoruz”

Uzun soluklu çalışmaların meyvesini almaya başladıklarını ifade eden Taekwondo Hocası İsa Gündağ, “Daha çok çalışarak başarıların artarak devam etmesini hedefliyoruz. Bize her türlü desteği verem Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve meclis üyelerimiz ile kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.