TAHSİN BECAN “TEŞEKKÜRLER YALOVA!”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, Yerel seçimleri değerlendirdi.

Tahsin Becan konuşmasında; “304 bini aşkın Yalovalı hemşehrimizin kazandığı, kaybedeni olmayan bir seçimi geride bıraktık.

Seçimlerin bir demokrasi şöleni olduğu bilinciyle, sandık başına giderek oy kullanan tüm seçmenlerimize; kampanya sürecinin ilk gününden sandıkların seçim kurullarına teslim edildiği son ana kadar sahada olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin vefakar örgüt emekçilerine; Kadın ve Gençlik Kollarımıza; gerek okul, gerek kat, gerek sandık sorumlusu olarak milli iradeye sahip çıkan siyasi partilerimizin kıymetli temsilcilerine; seçim sürecinin güvenliğini sağlayan kamu görevlilerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi ailesi; “İşimiz, gücümüz Yalova” inancıyla tüm seçim bölgelerinde liyakatli kadroları ve adaylarıyla başladığı seçim yolculuğunu, halkımızın takdirine mazhar olarak tamamlamanın tarifsiz mutluluğunu yaşamaktadır. Güzel bir gelecek, huzurlu ve mutlu bir kent için gece gündüz demeden çok çalıştık. Bugün emeklerimizin ve alın terimizin karşılığını almanın huzuru içerisinde halkımızla kucaklaşıyoruz.

Bilinmesini isterim ki, Yalovamızın geleceğini şekillendiren bu seçim, sonuçları itibariyle bizlere önemli sorumluluklar yüklemiştir. Siyaset vatandaşa hizmet için yapılır. Cumhuriyet Halk Partisi; kimseyi ayırmayan, kayırmayan, ötekileştirmeyen aksine halkçılık ilkesiyle eşit vatandaşlık şemsiyesi altında birleştiren, yüz yılı geride bırakmış bir siyasi kadro hareketidir.

Yalovamız müsterih olsun; Bundan önce olduğu gibi bugünden sonra da parti ayrımı gözetmeksizin, hiçbir hemşehrimizi ayırmadan, ötekileştirmeden, “ben, sen o” demeden, genci yaşlısı, kadını erkeği, işçisi memuru, engellisi emeklisi bütün Yalova bizim için birdir.

Kimsenin şüphesi olmasın; kentimizin tüm paydaşlarına eşit, kaliteli, çözüm odaklı ve kolay erişilebilir hizmet sunmak Cumhuriyet Halk Partili bütün belediye başkanlarımızın öncelikli görevi olacaktır.

İşte bu anlayış ve ilke birliği doğrultusunda Mehmet Gürel başkanımız başta olmak üzere; Altınova’da Yasemin Fazlaca, Subaşı Beldesi’nde Turan Canbay, Çınarcık’ta Avni Kurt, Koru Beldemizde Kamil Yaman, Çiftlikköy’de Adil Yele, Kaytazdere’de Doğan Çitil ve Kadıköy Beldemizde Yılmaz Tavşan ile halkçı belediyecilik dönemini Yalova’da başlatıyoruz.

Armutlu’da, Termal’de, Esenköy’de, Taşköprü’de, Tavşanlı’da, Teşvikiye’de, Kaytazdere’de kalbi Yalova için çarpan Osman Zeki Sarı’ya, Sabriye Sultan Yalçın’a, Özay Biber’e, Ümit Korkmaz, Mehmet Hasip Başeğmez ve Akın Büyükturan’a emekleri ve mücadeleleri için yürekten şükranlarımızı sunuyoruz.

Şimdi Yalova zamanı! “Farklılıklarımız zenginliğimizdir” diyerek, birlik ve beraberlik içerisinde kalp kırmadan yeni gönül köprüleri inşa ederek kentimize 5 yıl boyunca layıkıyla hizmet edeceğiz. Seçmenimizin vicdanında kazandığımız bu cennet kenti birlikte yöneteceğiz. Yolumuz açık olsun.” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.