TEMEL ÇOŞKUN KAPALI YÜZME HAVUZU VE YALOVASPOR TESİSLERİNİ GEZDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova 90. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda, Yalova’ya yeni yapılan 2500 seyirci kapasiteli spor salonu ve tamamlanan 500 kişi kapasiteli yarı olimpik kapalı yüzme havuzunu inceledi. Milletvekili Coşkun, 3 milyon 928 bin TL’ye yaptırılan havuz hakkında Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’dan bilgi aldı.
 

Yalova 90. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısına, AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, Yalova AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, YalovaSpor başkanı Hakan Suiçmez katılım sağladı.

 


Yalova’da yapılan spor faaliyetleri hakkında bilgi veren Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan,”Toplantımızın amacı, Yalova’mızın uzun yıllardır beklentisi olan yüzme havuzunu sizlere tanıtmak. Yüzme havuzumun maliyeti 3 milyon 928 bin TL’ye ihale edildi. Yüzme havuzu % 98 tamamlandı. Çiftlikköy Gençlik Merkezi, Çiftlikköy Spor Salonu, Altınova Spor Salonu, Çınarcık Spor Salonumuz, Sugören Futbol Sahasını tamamladık. Önümüzdeki günlerde ise geri kalan tesisleri bitireceğiz. Yatırımlarımızın, Yalova’ya şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Milletvekilimiz Temel Coşkun’a, AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak’a, Yalova Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’ye, bakanımız ve genel müdürümüze çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 


Yalova’da spor yatırımları çalışmalarımın hızlı bir şekilde gerçekleştiğini ifade eden AK Parti Milletvekili Temel Coşkun, “Gençlik Merkezleri, Kapalı Spor Salonları ve yüzme havuzumuz tamamlandı. 2500 kişilik spor salonumuzu, Yalova’ya yakışır, Yalova’nın taleplerini karşılayacak nitelikte, bakanımızın da teşvikiyle Yalovalıların katılımıyla hizmete açmıştık. İnşallah yüzme havuzunu da bakanımızın katılımıyla hizmete girecek. Spor Müdürlüğümüzün sadece proje maliyeti 24 trilyon, sözleşme bedeli 18 trilyon, gelen ödenek 6 trilyon, yapılan harcama 5 trilyon. Yalova’da yapılanları ve yapılmayanları çok iyi biliyoruz. Birileri bazen sağda, solda kem küm ediyor. Görünen köy kılavuz istemez. İktidarımızda, hangi yatırımların yapıldığı hepsi ortada’’ diye konuştu.

 


Konuşmaların ardından AK Parti Milletvekili Temel Coşkun ve beraberindeki heyet yarı olimpik yüzme havuzunu ve YalovaSpor’un Tesislerinde yapılan çalışmaları gezerek, bilgi aldı ve YalovaSpor sahasındaki tribünler ile yedek külübelerinin Yalova’ya yakışacak sekilde yenilenmesini istedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.